COSMO S-PEEL™ - NOWA JAKOŚĆ W EKSFOLIACJI CHEMICZNEJ

Zabiegi Cosmo S-Peel™ polegają na synchronicznym zastosowaniu peelingów kwasowych oraz nowatorskiego boostera z micelarnym RETINOLEM w otoczce antyoksydacyjnej. Zapewnia to efekt „dopalacza” procesów odnowy biologicznej skóry i przenosi profesjonalne zabiegi z kwasami na najwyższy poziom skuteczności.

Ta oryginalna metoda bazuje na wywodzącej się z korneoterapii autorskiej, innowacyjnej koncepcji marki MedEstelle – Sprzężeniu Zwrotnym RSP™.

Autorska koncepcja synchronicznego działania

KWASY Z MPP-1™ + RETINOL MICELARNY

PEELINGI COSMO-S PEEL™

BOOSTER RETINOLOWY

PEELINGI COSMO S-PEEL™

Podstawa Zabiegów Synchronicznych Cosmo S-Peel™

To preparaty kwasowe o intensywności kosmetycznej, tzw. peelingi powierzchniowe, dostarczające natychmiastowych efektów w postaci odświeżenia, wygładzenia i napięcia skóry, a także efektów długoterminowych w postaci ogólnej poprawy kondycji i wyglądu skóry.

Spersonalizowanie receptur pozwoliło stworzyć trzy preparaty, w zależności od stanu, potrzeb i typu skóry.

Rozjaśniający Peeling Przeciwstarzeniowy
Anti-Age & Anti-Spot Peel

Peeling Przeciw Niedoskonałością Skóry
Anti-Acne Peel

Peeling Redukujący Zaczerwienienia
Anti-Redness Peel

Specyfika chemiczna peelingów Cosmo S-Peel™ gwarantuje wysoką skuteczność, a jednocześnie podwyższa bezpieczeństwo intensywnych zabiegów i terapii kwasami. Peelingi te charakteryzuje:

  • większa intensywność zabiegu
  • mniej ograniczeń stosowania
  • mniejsze działanie podrażniające
  • spektakularna skuteczność terapii kwasami.

Formuły peelingów Cosmo S-Peel™ opracowano z uwzględnieniem zasad współczesnej KORNEOTERAPII, w myśl których w trakcie zabiegów z zastosowaniem kwasów działamy w kierunku odnowy i przebudowy struktur naskórka i głębszych warstw skóry bez ich drastycznego uszkadzania, np. denaturacji, wywołania głębokich stanów zapalnych.

MOLEKULARNE PROMOTORY PRZENIKANIA

W formułach peelingów kwasowych Cosmo S-Peel™ zastosowano nowoczesny i jeden z bardziej skutecznych promotorów przenikania składników aktywnych w głąb skóry – molekularny promotor przenikania MPP-1™.  Zwiększa efektywość działania kwasów poprzez maksymalne wykorzystanie składników zawartych w preparatach.

SUPERKOMPLEKS ANTYOKSYDANTÓW

Unikalną cechą peelingów Cosmo S-Peel™ jest zastosowanie w każdym produkcie superkompleksu antyoksydantów, m.in. resweratrolu, kwasu ferulowego, kwasu fitowego i witaminy C. Antyoksydanty już na etapie złuszczania inicjują i wspierają proces regeneracji i odnowy skóry.

BOOSTER RETINOLOWY

Podstawa Zabiegów Synchronicznych Cosmo S-Peel™

Nowatorski BOOSTER to bardzo aktywny produkt komplementarny wobec preparatów złuszczających Cosmo S-Peel™.

Zawiera skuteczną dawkę czystego retinolu w postaci micelarnej. Micele zabezpieczone są otoczką antyoksydacyjną, chroniącą je przed utlenianiem i dezaktywacją.