SZKOLENIA MEDESTELLE
Witaj w świecie pielęgnacji przyszłości MedEstelle!
Rezerwuj miejsce na naszych eksperckich szkoleniach dla kosmetologów.


  Zapoznałam/em się z polityką prywatności JM Innovative Cosmetics Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Gen. Józefa Zajączka 9A/24 (01-518 Warszawa) oraz znane są mi podstawy oraz cele przetwarzania moich danych osobowych.


  Wyrażam zgodę na otrzymywanie newsletteru, w tym przesyłanie materiałów marketingowych oraz ofert handlowych przez JM Innovative Cosmetics Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Gen. Józefa Zajączka 9A/24 (01-518 Warszawa), na podany wyżej adres e-mail. Wyrażona zgoda jest dobrowolna i przysługuje prawo do wycofania jej w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w powyższym formularzu w celu wysłania informacji marketingowej, w tym nawiązania kontaktu i przedstawienia oferty drogą telefoniczną przez JM Innovative Cosmetics Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Gen. Józefa Zajączka 9A/24 (01-518 Warszawa). Wyrażona zgoda jest dobrowolna i przysługuje prawo do wycofania jej w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

      Klauzula informacyjna
  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest JM Innovative Cosmetics Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Gen. Józefa Zajączka 9A/24 (01-518 Warszawa). Dane kontaktowe Administratora: adres korespondencyjny ul. Słowikowskiego 81 (05-090) Raszyn, e-mail: medestelle@medestelle.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, którym jest Pani Anna Walosińska, e-mail: yonelle@dpag.pl. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  EKSPERCKIE SZKOLENIA
  CYKLICZNE WEBINARY​
  AKADEMIA MASAŻU MEDESTELLE
  Odkryj zupełnie nową, autorską koncepcję pielęgnacyjną corneo-wellBeing™ oraz sensoryczne zabiegi naprawcze na twarz i ciało z zastosowaniem korneoterapii RSP™ i elementów mindfulness.
  Autorskie, unikalne szkolenie z masażu Królewski Lift. Odkryj sekrety intensywnego masażu liftingującego twarzy, szyi i dekoltu.
  Poznaj zupełnie nową, autorską koncepcję pielęgnacyjną corneo-wellBeing™ oraz sensoryczne zabiegi naprawcze na twarz i ciało z zastosowaniem korneoterapii RSP™ i elementów mindfulness.
  Innowacyjna Marka Klasy Premium dla Profesjonalistów
  Marka MedEstelle​
  MedEstelle to polska, innowacyjna marka klasy premium, stworzona przez biologa Jolantę Zwolińską
  oraz dr n. chem. Małgorzatę Chełkowską.
  Oferuje nowatorskie Zabiegi Synchroniczne oraz przełomowe Kosmeceutyki RSP™ do pielęgnacji domowej. Stworzona w oparciu o rzetelną, najnowszą wiedzę naukową, zwłaszcza o zasady nowoczesnej korneoterapii. Wykorzystuje przełomowe dwufazowe nośniki di-Nano™. Marka jest dostępna wyłącznie w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych, hotelach i obiektach SPA.
  Eksperci Szkoleniowi

  AUTORSKIE ZABIEGI SYNCHRONICZNE KOSMECEUTYKI RSP™ KORNEOTERAPIA MEDESTELLE SPRZĘŻENIE ZWROTNE RSP™ PROMOTORY PRZENIKANIA DI-NANO™ AUTORSKIE ZABIEGI SYNCHRONICZNE KOSMECEUTYKI RSP™ KORNEOTERAPIA MEDESTELLE SPRZĘŻENIE ZWROTNE RSP™ PROMOTORY PRZENIKANIA DI-NANO™ AUTORSKIE ZABIEGI SYNCHRONICZNE KOSMECEUTYKI RSP™ KORNEOTERAPIA MEDESTELLE SPRZĘŻENIE ZWROTNE RSP™ PROMOTORY PRZENIKANIA DI-NANO™ AUTORSKIE ZABIEGI SYNCHRONICZNE KOSMECEUTYKI RSP™ KORNEOTERAPIA MEDESTELLE SPRZĘŻENIE ZWROTNE RSP™ PROMOTORY PRZENIKANIA DI-NANO™ AUTORSKIE ZABIEGI SYNCHRONICZNE KOSMECEUTYKI RSP™ KORNEOTERAPIA MEDESTELLE SPRZĘŻENIE ZWROTNE RSP™ PROMOTORY PRZENIKANIA DI-NANO™

  Premiera