EKSPERCKIE
SPOTKANIA SZKOLENIOWE
COMBO S-PIROPEEL™
Miejsce

Warszawa, Poznań, Wrocław,
Kraków, Gdynia, Olsztyn, Białystok

Data

Szkolenia odbywają się
od 12.10 – 25.10

Godzina

10:00-16:00

Prowadzący

dr n. chem. Małgorzata Chełkowska
współzałożycielka marki MedEstelle
Oktawia Jędras specjalista ds. szkoleń

Certyfikat

Tak

Cena

200 zł

ODKRYJ PIELĘGNACJĘ PRZYSZŁOŚCI Z MARKĄ MEDESTELLE!

Otwórz się na nowe horyzonty w profesjonalnej pielęgnacji. Razem z nami przesuń ich granice i poznaj zupełnie nowe, zgodne z biologiczną naturą skóry Zabiegi Synchroniczne MedEstelle Professional.

PREMIERA INNOWACYJNEJ LINII ZABIEGÓW SYNCHRONICZNYCHCOMBO S-PIROPEEL™ MEDESTELLE PROFESSIONALIMPONUJĄCA SIŁA REDUKCJI NIEDOSKONAŁOŚCI CERY TŁUSTEJ Z ROZSZERZONYMI PORAMI, PROBLEMOWEJ, ZANIECZYSZCZONEJ DOJRZAŁEJ

Mamy zaszczyt zaprosić wyjątkową grupę profesjonalistów: kosmetyczki, kosmetologów, właścicieli salonów oraz instytutów kosmetycznych, a także osoby zarządzające obiektami SPA, na:

CYKL EKSPERCKICH SPOTKAŃ SZKOLENIOWYCH,
które odbędą się w 7 miastach Polski.

Zaprezentujemy nasze autorskie koncepcje zabiegowe oraz przedstawimy rozwiązania, które czerpią z wieloletnich doświadczeń założycielek marki: biolog Jolanty Zwolińskiej
oraz dr n. chem. Małgorzaty Chełkowskiej. Bazują na podstawach naukowych i rozwiązaniach jakie do tej pory nie były stosowane w pielęgnacji kosmetycznej. 

 • Koncepcja Zabiegów Synchronicznych COMBO S-PIROPEEL™<
  Poznasz Nowe Zabiegi Synchroniczne MedEstelle opracowane zgodnie z zasadami nowoczesnej korneoterapii, współczesną wiedzą o mechanizmach zachodzących w skórze oraz profesjonalnymi standardami w tworzeniu procedur zabiegowych. /li>
 • Korneoterapia RSP™ MedEstelle
  Zaawansowana korneoterapia w mini-inwazyjnych zabiegach kosmetycznych. Niezapomniana dawka wiedzy, która redefiniuje podejście do wyjątkowo skutecznej, a jednocześnie bezpiecznej pielęgnacji skóry.
 • Dogłębna Analiza Aspektu Skórnego
  Zgłębimy podstawy wiedzy omawianego defektu skóry. Poznamy zasady funkcjonowania skóry, które stały się prawdziwą inspiracją do stworzenia niezwykle nowatorskich procedur zabiegowych. Przedstawimy rozwiązania, które kreują nowe możliwości pracy w ramach profesjonalnego zabiegu kosmetycznego.
 • Prezentacja Produktów Zabiegowych 
  nowatorskie formuły, wyróżniające właściwości oraz ponadprzeciętna skuteczność.
 • Pokaz przebiegu procedur zabiegowych
  ze szczególnym uwzględnieniem ich innowacyjności oraz potwierdzenia ich błyskawicznej i długotrwałej skuteczności.
Informacje dodatkowe

Nasze SZKOLENIA oraz WEBINARY są skierowane do kosmetologów, kosmetyczek, menedżerów gabinetów kosmetycznych, hoteli oraz obiektów SPA. Po poprawnym wypełnieniu formularza kontaktowego w ciągu 48h otrzymasz link do płatności, umożliwiający uregulowanie opłaty za wybrane szkolenie.

Rejestrując się na płatne SZKOLENIE pamiętaj o przedpłacie dokonanej nie później niż 14 dni przed terminem wydarzenia. To zagwarantuje Tobie miejsce, a nam pomoże w jeszcze lepszej organizacji spotkania szkoleniowego.

REZERWUJ MIEJSCE


  Zapoznałam/em się z polityką prywatności JM Innovative Cosmetics Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Gen. Józefa Zajączka 9A/24 (01-518 Warszawa) oraz znane są mi podstawy oraz cele przetwarzania moich danych osobowych.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie newsletteru, w tym przesyłanie materiałów marketingowych oraz ofert handlowych przez JM Innovative Cosmetics Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Gen. Józefa Zajączka 9A/24 (01-518 Warszawa), na podany wyżej adres e-mail. Wyrażona zgoda jest dobrowolna i przysługuje prawo do wycofania jej w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w powyższym formularzu w celu wysłania informacji marketingowej, w tym nawiązania kontaktu i przedstawienia oferty drogą telefoniczną przez JM Innovative Cosmetics Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Gen. Józefa Zajączka 9A/24 (01-518 Warszawa). Wyrażona zgoda jest dobrowolna i przysługuje prawo do wycofania jej w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Klauzula informacyjna
  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest JM Innovative Cosmetics Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Gen. Józefa Zajączka 9A/24 (01-518 Warszawa). Dane kontaktowe Administratora: adres korespondencyjny ul. Słowikowskiego 81 (05-090) Raszyn, e-mail: medestelle@medestelle.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, którym jest Pani Anna Walosińska, e-mail: yonelle@dpag.pl. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.