EKSPERCKIE
SPOTKANIA SZKOLENIOWE
COMBO S-PIROPEEL™
Miejsce

KRAKÓW, Wrocław, POZNAŃ
TRÓJMIASTO, Olsztyn, Białystok

Data

Szkolenia odbywają się
od 08.04 – 22.04 2024

Godzina

10:00-16:00

Prowadzący

dr n. chem. Małgorzata Chełkowska
współzałożycielka marki MedEstelle
Agnieszka Śliwa
Dyrektor Sprzedaży i Rozwoju Rynku Profesjonalnego
Oktawia Jędras
Specjalista ds. szkoleń
Agnieszka Pacześniak
Koordynator ds. rozwoju i szkoleń

Certyfikat

Tak

Cena

200 zł

ODKRYJ PIELĘGNACJĘ PRZYSZŁOŚCI
Z KORNEOTERAPEUTYCZNĄ
MARKĄ MEDESTELLE!

Zapraszamy na wielką premierę autorskiej koncepcji pielęgnacyjnej corneo-wellBeing™ oraz sensorycznych zabiegów naprawczych na twarz i ciało z zastosowaniem korneoterapii RSP™ i elementami mindfulness.

Już w kwietniu marka MedEstelle zaprezentuje 5 nowatorskich zabiegów na twarz oraz 8 specjalistych zabiegów na ciało, które poprzez połączenie zaawansowanej wiedzy naukowej z nowoczesną koncepcją dbałości o skórę rewolucjonizują podejście do profesjonalnej pielęgnacji. 

Mamy zaszczyt zaprosić wyjątkową grupę profesjonalistów: kosmetyczki, kosmetologów, menagerów oraz właścicieli salonów oraz instytutów kosmetycznych na:

CYKL EKSPERCKICH SZKOLEŃ PREMIEROWYCH,
które odbędą się w 7 miastach Polski.

Wybierz miasto, którego lokalizacja odpowiada Ci najbardziej!

Zaprezentujemy nasze autorskie koncepcje zabiegowe oraz przedstawimy rozwiązania, które czerpią z wieloletnich doświadczeń założycielek marki: biolog Jolanty Zwolińskiej
oraz dr n. chem. Małgorzaty Chełkowskiej.

Czeka na Ciebie ekspercka wiedza, przełomowe podejście do pielęgnacji skóry, nowatorskie techniki pracy z klientem, prezentacja zabiegu oraz prezenty upominkowe od marki.

  Zapraszamy na wyjątkowy webinar, podczas którego zaprezentujemy korzyści płynące ze współpracy z marką MedEstelle, omówimy nasze innowacyjne produkty i technologie, a także przedstawimy, jak możemy wspierać Twój rozwój zawodowy i zadowolenie Twoich klientów. 
 • Poznasz nowoczesne rozwiązania kosmetologiczne oferowane przez MedEstelle. 
 • Dowiesz się, jak nasza współpraca może wspierać rozwój Twojego salonu. 
 • Otrzymasz dostęp do ekskluzywnych materiałów i ofert specjalnych.
 • Będziesz mieć okazję zadać pytania i uzyskać profesjonalne porady. 
Informacje dodatkowe

Nasze SZKOLENIA oraz WEBINARY są skierowane do kosmetologów, kosmetyczek, menedżerów gabinetów kosmetycznych, hoteli oraz obiektów SPA. Po poprawnym wypełnieniu formularza kontaktowego w ciągu 48h otrzymasz dane do płatności, umożliwiające uregulowanie opłaty za wybrane szkolenie.

Rejestrując się na płatne SZKOLENIE pamiętaj o przedpłacie dokonanej nie później niż 14 dni przed terminem wydarzenia. To zagwarantuje Tobie miejsce, a nam pomoże w jeszcze lepszej organizacji spotkania szkoleniowego.

REZERWUJ MIEJSCE


  Zapoznałam/em się z polityką prywatności JM Innovative Cosmetics Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Gen. Józefa Zajączka 9A/24 (01-518 Warszawa) oraz znane są mi podstawy oraz cele przetwarzania moich danych osobowych.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie newsletteru, w tym przesyłanie materiałów marketingowych oraz ofert handlowych przez JM Innovative Cosmetics Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Gen. Józefa Zajączka 9A/24 (01-518 Warszawa), na podany wyżej adres e-mail. Wyrażona zgoda jest dobrowolna i przysługuje prawo do wycofania jej w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w powyższym formularzu w celu wysłania informacji marketingowej, w tym nawiązania kontaktu i przedstawienia oferty drogą telefoniczną przez JM Innovative Cosmetics Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Gen. Józefa Zajączka 9A/24 (01-518 Warszawa). Wyrażona zgoda jest dobrowolna i przysługuje prawo do wycofania jej w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Klauzula informacyjna
  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest JM Innovative Cosmetics Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Gen. Józefa Zajączka 9A/24 (01-518 Warszawa). Dane kontaktowe Administratora: adres korespondencyjny ul. Słowikowskiego 81 (05-090) Raszyn, e-mail: medestelle@medestelle.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, którym jest Pani Anna Walosińska, e-mail: yonelle@dpag.pl. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.