corneo-wellBeing™
Face & Body
CYKL EKSPERCKICH SZKOLEŃ
PREMIEROWYCH
Miejsce

Kraków, Wrocław, Poznań, Trójmiasto, Olsztyn, Białystok, Warszawa

Data

Szkolenia odbywają się: 08.04 - 22.04

Godzina

10:00 - 16:00

Prowadzący

biolog Jolanta Zwolińska (Premiera w Warszawie)
Współzałożycielka Marki
dr n.chem. Małgorzata Chełkowska (Premiera w Warszawie)
Współzałożycielka Marki
Anna Baniecka (Premiera w Warszawie)
Research & Content Specialist
Agnieszka Śliwa-Drobniewska
Dyrektor Sprzedaży i Rozwoju Rynku Profesjonalnego
mgr Oktawia Jędras
Specjalista ds. Szkoleń
Agnieszka Pacześniak
Koordynator ds. Rozwoju Sprzedaży i Szkoleń

Certyfikat + Prezent

Tak

Cena

200 zł

ODKRYJ PIELĘGNACJĘ PRZYSZŁOŚCI
Z KORNEOTERAPEUTYCZNĄ
MARKĄ MEDESTELLE!

Zapraszamy na wielką premierę autorskiej koncepcji pielęgnacyjnej corneo-wellBeing™ oraz sensorycznych zabiegów naprawczych na twarz i ciało z zastosowaniem korneoterapii RSP™ i elementami mindfulness.

Już w kwietniu marka MedEstelle zaprezentuje 5 nowatorskich zabiegów na twarz oraz 8 specjalistych zabiegów na ciało, które poprzez połączenie zaawansowanej wiedzy naukowej z nowoczesną koncepcją dbałości o skórę rewolucjonizują podejście do profesjonalnej pielęgnacji. 

Mamy zaszczyt zaprosić wyjątkową grupę profesjonalistów: kosmetyczki, kosmetologów, menagerów oraz właścicieli salonów oraz instytutów kosmetycznych na:

CYKL EKSPERCKICH SZKOLEŃ PREMIEROWYCH,
które odbędą się w 7 miastach Polski.

Wybierz miasto, którego lokalizacja odpowiada Ci najbardziej!

Zaprezentujemy nasze autorskie koncepcje zabiegowe oraz przedstawimy rozwiązania, które czerpią z wieloletnich doświadczeń założycielek marki: biolog Jolanty Zwolińskiej
oraz dr n. chem. Małgorzaty Chełkowskiej.

Czeka na Ciebie ekspercka wiedza, przełomowe podejście do pielęgnacji skóry, nowatorskie techniki pracy z klientem, prezentacja zabiegu oraz prezenty upominkowe od marki.

 • Autorska Koncepcja Pielęgnacyjna corneo-wellBeing™
  Poznasz nowe sensoryczne zabiegi naprawcze na twarz i ciało MedEstelle z zastosowaniem korneoterapii RSP™ oraz elementów mindfulness. 
 • Prezentacja Produktów Zabiegowych 
  nowatorskie formuły, wyróżniające właściwości oraz ponadprzeciętna skuteczność.
 • Pokaz przebiegu procedur zabiegowych
  ze szczególnym uwzględnieniem ich innowacyjności oraz potwierdzenia ich błyskawicznej i długotrwałej skuteczności
 
Informacje dodatkowe

Nasze SZKOLENIA oraz WEBINARY są skierowane do kosmetologów, kosmetyczek, menedżerów gabinetów kosmetycznych, hoteli oraz obiektów SPA. Po poprawnym wypełnieniu formularza kontaktowego w ciągu 48h otrzymasz dane do płatności, umożliwiające uregulowanie opłaty za wybrane szkolenie.

Rejestrując się na płatne SZKOLENIE pamiętaj o przedpłacie dokonanej nie później niż 14 dni przed terminem wydarzenia. To zagwarantuje Tobie miejsce, a nam pomoże w jeszcze lepszej organizacji spotkania szkoleniowego.

REZERWUJ MIEJSCE


  Zapoznałam/em się z polityką prywatności JM Innovative Cosmetics Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Gen. Józefa Zajączka 9A/24 (01-518 Warszawa) oraz znane są mi podstawy oraz cele przetwarzania moich danych osobowych.


  Wyrażam zgodę na otrzymywanie newsletteru, w tym przesyłanie materiałów marketingowych oraz ofert handlowych przez JM Innovative Cosmetics Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Gen. Józefa Zajączka 9A/24 (01-518 Warszawa), na podany wyżej adres e-mail. Wyrażona zgoda jest dobrowolna i przysługuje prawo do wycofania jej w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w powyższym formularzu w celu wysłania informacji marketingowej, w tym nawiązania kontaktu i przedstawienia oferty drogą telefoniczną przez JM Innovative Cosmetics Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Gen. Józefa Zajączka 9A/24 (01-518 Warszawa). Wyrażona zgoda jest dobrowolna i przysługuje prawo do wycofania jej w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

      Klauzula informacyjna
  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest JM Innovative Cosmetics Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Gen. Józefa Zajączka 9A/24 (01-518 Warszawa). Dane kontaktowe Administratora: adres korespondencyjny ul. Słowikowskiego 81 (05-090) Raszyn, e-mail: medestelle@medestelle.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, którym jest Pani Anna Walosińska, e-mail: yonelle@dpag.pl. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.