MASAŻ KRÓLEWSKI LIFT
Miejsce

WARSZAWA - Instytut Yonelle

Data

30.11.2023

Godzina

10:00-16:00

Prowadzący

mgr Oktawia Jędras
Specjalista ds. szkoleń

Certyfikat

Tak

Cena

600 zł

7

Na szkoleniu poznasz techniki wykonywania naszego autorskiego masażu “KRÓLEWSKI LIFT MEDESTELLE”.

Masaż łączy tradycyjne techniki Dalekiego Wschodu, w tym refleksologię, z elementami współczesnymi. Ruchy masażu są bardzo precyzyjne, połączone w liftingujące, stymulujące i relaksujące sekwencje, ułożone w kompletną całość. Efektem masażu jest poprawa owalu twarzy, spłycenie zmarszczek i bruzd. Skóra jest doskonale napięta, jasna i wypoczęta. Określone sekwencje ruchów masażu wykonywane na mięśniach powierzchniowych i głębokich mogą być dobierane indywidualnie, decydując o charakterze całego zabiegu i jego efektach. Zabieg masażu może być wykonywany w dwóch wersjach: liftingująco-stymulującej i liftingująco-relaksującej.

Dodatkowo, na szkoleniu opowiemy o DNA marki MedEstelle – naszą ideę, podstawy recepturowe oraz nowoczesne technologie, które wykorzystujemy w naszych produktach. Dowiesz się, czym są dermozgodne bazy czy nośniki di-Nano™, oraz jakie zapewniają efekty.

Szkolenie łączy w sobie część merytoryczno-teoretyczną oraz ćwiczenia praktyczne z technik masażu.

 • DNA marki  omówienie idei marki MedEstelle, podstawy recepturowe, wykorzystywane technologie.
 • Omówienie produktów profesjonalnych z podziałem na poszczególne kategorie
 • Przedstawienie masażu Królewski Lift MedEstelle, zapoznanie z etapami masażu
 • Część praktyczna pokaz masażu z omówieniem poszczególnych ruchów
 • Część praktyczna wykonywanie masażu Królewski Lift MedEstelle na modelce
Informacje dodatkowe

Nasze SZKOLENIA oraz WEBINARY są skierowane do kosmetologów, kosmetyczek, menedżerów gabinetów kosmetycznych, hoteli oraz obiektów SPA. Po poprawnym wypełnieniu formularza kontaktowego w ciągu 48h otrzymasz link do płatności, umożliwiający uregulowanie opłaty za wybrane szkolenie.

Rejestrując się na płatne SZKOLENIE pamiętaj o przedpłacie dokonanej nie później niż 14 dni przed terminem wydarzenia. To zagwarantuje Tobie miejsce, a nam pomoże w jeszcze lepszej organizacji spotkania szkoleniowego.

REZERWUJ MIEJSCE


  Zapoznałam/em się z polityką prywatności JM Innovative Cosmetics Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Gen. Józefa Zajączka 9A/24 (01-518 Warszawa) oraz znane są mi podstawy oraz cele przetwarzania moich danych osobowych.


  Wyrażam zgodę na otrzymywanie newsletteru, w tym przesyłanie materiałów marketingowych oraz ofert handlowych przez JM Innovative Cosmetics Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Gen. Józefa Zajączka 9A/24 (01-518 Warszawa), na podany wyżej adres e-mail. Wyrażona zgoda jest dobrowolna i przysługuje prawo do wycofania jej w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w powyższym formularzu w celu wysłania informacji marketingowej, w tym nawiązania kontaktu i przedstawienia oferty drogą telefoniczną przez JM Innovative Cosmetics Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Gen. Józefa Zajączka 9A/24 (01-518 Warszawa). Wyrażona zgoda jest dobrowolna i przysługuje prawo do wycofania jej w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

      Klauzula informacyjna
  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest JM Innovative Cosmetics Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Gen. Józefa Zajączka 9A/24 (01-518 Warszawa). Dane kontaktowe Administratora: adres korespondencyjny ul. Słowikowskiego 81 (05-090) Raszyn, e-mail: medestelle@medestelle.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, którym jest Pani Anna Walosińska, e-mail: yonelle@dpag.pl. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.