corneo-wellBeing™
Face & Body
EKSPERCKI WEBINAR
SZKOLENIOWY
Miejsce

ClickMeeting

Data

13.05.2024

Godzina

19.00

Prowadzący

dr n. chem. Małgorzata Chełkowska
współzałożycielka marki MedEstelle
Oktawia Jędras specjalista ds. szkoleń

Certyfikat

Nie

Cena

bezpłatne

Informacje dodatkowe
7

Zapraszamy na webinar poświęcony nowej, rewolucyjnej koncepcji pielęgnacyjnej corneo-wellBeing™ oraz prezentacji sensorycznych zabiegów naprawczych na twarz i ciało z zastosowaniem korneoterapii RSP™ i elementami mindfulness.

 

To wyjątkowe wydarzenie skierowane do profesjonalistów: kosmetyczek, kosmetologów, właścicieli salonów, instytutów kosmetycznych i osób zarządzających obiektami SPA.

Ekspercki WEBINAR pozwoli nam zaprezentować autorskie koncepcje zabiegowe oraz przedstawić rozwiązania oparte na wieloletnich doświadczeniach założycielek marki: biolog Jolanty Zwolińskiej oraz dr n chem. Małgorzaty Chełkowskiej. Nasze podejście opiera się na solidnych podstawach naukowych i innowacyjnych rozwiązaniach, które dotąd nie były wykorzystywane w pielęgnacji kosmetycznej.

Dołącz do nas i odkryj przyszłość pielęgnacji skóry dzięki marce MedEstelle. Pozwól się ponieść innowacyjnym rozwiązaniom, które przyczynią się do sukcesu Twojego biznesu oraz zadowolenia klientów.

 • Program korneoterapii rozszerzonej corneo-wellBeing™
 • Nowe obszary korneoterapii: psychokorneoterapia i neurokorneoterapia [dr n. chem. M. Chełkowska] 
 • Wpływ stresu na skórę
 • Główne założenia praktyki uważności mindfulness
 • Sensoryczne zabiegi naprawcze na twarz i ciało [prezentacja nowych procedur]
 • Pokaz przebiegu procedur zabiegowych

Nasze SZKOLENIA oraz WEBINARY są skierowane do kosmetologów, kosmetyczek, menedżerów gabinetów kosmetycznych, hoteli oraz obiektów SPA. 

REZERWUJ MIEJSCE


  Zapoznałam/em się z polityką prywatności JM Innovative Cosmetics Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Gen. Józefa Zajączka 9A/24 (01-518 Warszawa) oraz znane są mi podstawy oraz cele przetwarzania moich danych osobowych.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie newsletteru, w tym przesyłanie materiałów marketingowych oraz ofert handlowych przez JM Innovative Cosmetics Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Gen. Józefa Zajączka 9A/24 (01-518 Warszawa), na podany wyżej adres e-mail. Wyrażona zgoda jest dobrowolna i przysługuje prawo do wycofania jej w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w powyższym formularzu w celu wysłania informacji marketingowej, w tym nawiązania kontaktu i przedstawienia oferty drogą telefoniczną przez JM Innovative Cosmetics Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Gen. Józefa Zajączka 9A/24 (01-518 Warszawa). Wyrażona zgoda jest dobrowolna i przysługuje prawo do wycofania jej w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Klauzula informacyjna
  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest JM Innovative Cosmetics Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Gen. Józefa Zajączka 9A/24 (01-518 Warszawa). Dane kontaktowe Administratora: adres korespondencyjny ul. Słowikowskiego 81 (05-090) Raszyn, e-mail: medestelle@medestelle.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, którym jest Pani Anna Walosińska, e-mail: yonelle@dpag.pl. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.