EKSPERCKI
WEBINAR SZKOLENIOWY
COMBO S-PIROPEEL™
Miejsce

ClickMeeting

Data

termin podamy wkrótce

Godzina

-

Prowadzący

dr n. chem. Małgorzata Chełkowska
współzałożycielka marki MedEstelle
Oktawia Jędras specjalista ds. szkoleń

Certyfikat

Nie

Cena

bezpłatne

7

Zapraszamy do odkrycia Przyszłości Pielęgnacji z marką MedEstelle! Wspólnie otwórzmy się na nowe horyzonty w profesjonalnej pielęgnacji skóry. Razem przesuńmy granice i eksplorujmy zupełnie nowe, zgodne z biologiczną naturą skóry, Zabiegi Synchroniczne MedEstelle Professional.

NASZA INNOWACYJNA LINIA ZABIEGÓW SYNCHRONICZNYCH 

Zapoznaj się z COMBO S-PIROPEEL™ MEDESTELLE PROFESSIONAL – imponującą siłą redukcji niedoskonałości cery tłustej z rozszerzonymi porami, problemowej, zanieczyszczonej oraz dojrzałej skóry.

 

To wyjątkowe wydarzenie skierowane do profesjonalistów: kosmetyczek, kosmetologów, właścicieli salonów, instytutów kosmetycznych i osób zarządzających obiektami SPA.

Ekspercki WEBINAR pozwoli nam zaprezentować autorskie koncepcje zabiegowe oraz przedstawić rozwiązania oparte na wieloletnich doświadczeniach założycielek marki: biolog Jolanty Zwolińskiej oraz dr n chem. Małgorzaty Chełkowskiej. Nasze podejście opiera się na solidnych podstawach naukowych i innowacyjnych rozwiązaniach, które dotąd nie były wykorzystywane w pielęgnacji kosmetycznej.

Dołącz do nas i odkryj przyszłość pielęgnacji skóry dzięki marce MedEstelle. Pozwól się ponieść innowacyjnym rozwiązaniom, które przyczynią się do sukcesu Twojego biznesu oraz zadowolenia klientów.

 • Koncepcja Zabiegów Synchronicznych COMBO S-PIROPEEL™
 • Poznasz Nowe Zabiegi Synchroniczne
  MedEstelle opracowane zgodnie z zasadami nowoczesnej korneoterapii, współczesną wiedzą o mechanizmach zachodzących w skórze oraz profesjonalnymi standardami w tworzeniu procedur zabiegowych. 

 • Korneoterapia RSP™ MedEstelle
  Zaawansowana korneoterapia w mini-inwazyjnych zabiegach kosmetycznych. Niezapomniana dawka wiedzy, która redefiniuje podejście do wyjątkowo skutecznej, a jednocześnie bezpiecznej pielęgnacji skóry.
 • Analiza Aspektu Skórnego
  Zgłębimy podstawy wiedzy omawianego defektu skóry. Poznamy zasady funkcjonowania skóry, które stały się prawdziwą inspiracją do stworzenia niezwykle nowatorskich procedur zabiegowych. Przedstawimy rozwiązania, które kreują nowe możliwości pracy w ramach profesjonalnego zabiegu kosmetycznego.
 • Prezentacja Produktów Zabiegowych 
  nowatorskie formuły, wyróżniające właściwości oraz ponadprzeciętna skuteczność.
 • Pokaz przebiegu procedur zabiegowych
  ze szczególnym uwzględnieniem ich innowacyjności oraz potwierdzenia ich błyskawicznej i długotrwałej skuteczności.
Informacje dodatkowe

Nasze SZKOLENIA oraz WEBINARY są skierowane do kosmetologów, kosmetyczek, menedżerów gabinetów kosmetycznych, hoteli oraz obiektów SPA. 

REZERWUJ MIEJSCE


  Zapoznałam/em się z polityką prywatności JM Innovative Cosmetics Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Gen. Józefa Zajączka 9A/24 (01-518 Warszawa) oraz znane są mi podstawy oraz cele przetwarzania moich danych osobowych.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie newsletteru, w tym przesyłanie materiałów marketingowych oraz ofert handlowych przez JM Innovative Cosmetics Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Gen. Józefa Zajączka 9A/24 (01-518 Warszawa), na podany wyżej adres e-mail. Wyrażona zgoda jest dobrowolna i przysługuje prawo do wycofania jej w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w powyższym formularzu w celu wysłania informacji marketingowej, w tym nawiązania kontaktu i przedstawienia oferty drogą telefoniczną przez JM Innovative Cosmetics Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Gen. Józefa Zajączka 9A/24 (01-518 Warszawa). Wyrażona zgoda jest dobrowolna i przysługuje prawo do wycofania jej w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Klauzula informacyjna
  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest JM Innovative Cosmetics Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Gen. Józefa Zajączka 9A/24 (01-518 Warszawa). Dane kontaktowe Administratora: adres korespondencyjny ul. Słowikowskiego 81 (05-090) Raszyn, e-mail: medestelle@medestelle.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, którym jest Pani Anna Walosińska, e-mail: yonelle@dpag.pl. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.